Ranking klas

W rankingu prezentujemy sto najlepszych wyników - od 01/09/2013

lp szkoła klasa punkty
1 Szkoła Podstawaowa w Osieku im. Jana Pawła II IV 6710
2 Szkoła Podstawaowa w Osieku im. Jana Pawła II 5 2537
3 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego IV 2031
4 Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku im. Michała Elwiro Andriollego 6c 1692
5 Szkoła Podstawowa w Tarchałach Wielkich IV 1680
6 Szkoła Podstawowa w Tarchałach Wielkich VI 1565
7 Szkoła Podstawowa w Tarchałach Wielkich v 1516
8 Szkoła Podstawaowa w Osieku im. Jana Pawła II Va 1459
9 Szkoła Podstawowa w Długiem im. Jana Stapińskiego 4a 1455
10 Szkoła Podstawowa nr 3 w Pcimiu im. Armii Krajowej 6 595
11 Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku im. Michała Elwiro Andriollego 5 594
12 Szkoła Podstawowa nr1 im. Janusza Korczaka 2b 594
13 Szkoła Podstawowa im.Kornela Makuszyńskiego 2a 585
14 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego 4a 522
15 Szkoła Podstawowa w Długiem im. Jana Stapińskiego 5a 487
16 Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku im. Michała Elwiro Andriollego 5c 464
17 Szkoła Podstawowa w Długiem im. Jana Stapińskiego 3a 448
18 Szkoła Podstawowa w Tarchałach Wielkich IVa 430
19 Szkoła Podstawowa w Żeleźnikowej Małej kp 416
20 Szkoła Podstawowa Nr 76 im. 13.Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych 2b 415
21 Publiczna Szkoła Podstawowa w Świeciechowie 6 406
22 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy 5b 379
23 Szkoła Podstawowa nr 2 w Brodnicy im. Polskich Olimpijczyków 1c 352
24 Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku im. Michała Elwiro Andriollego 5a 347
25 Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku im. Michała Elwiro Andriollego 4b 327
26 Szkoła Podstawowa Nr 76 im. 13.Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych 2a 327
27 Szkoła Podstawaowa w Osieku im. Jana Pawła II VI 320
28 Szkoła Podstawowa Nr 76 im. 13.Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych Va 316
29 Szkoła Podstawowa nr 48 IB 311
30 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy 7a 302
31 Szkoła Podstawowa nr 3 w Pcimiu im. Armii Krajowej 5 300
32 Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku im. Michała Elwiro Andriollego 4c 297
33 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy 7d 296
34 Szkoła Podstawowa w Żeleźnikowej Małej VI 283
35 Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach V 280
36 Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku im. Michała Elwiro Andriollego 5b 275
37 Szkoła Podstawowa w Tarchałach Wielkich V 271
38 Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku im. Michała Elwiro Andriollego 7a 271
39 Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku im. Michała Elwiro Andriollego 6b 267
40 Samorządowa Szkoła Podstawowa 3 249
41 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich 4b 245
42 Szkoła Podstawowa im. ppor. Ryszarda Kuleszy w Kościernicy Kościernica 28 78-200 Białogard 5 198
43 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy Va 195
44 Zespół Szkół w Bystrzycy im. Bronisława Malinowskiego IV 183
45 Szkoła Podstawowa nr1 im. Janusza Korczaka 3b 182
46 Szkoła Podstawowa Nr 76 im. 13.Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych 1b 172
47 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy 4d 169
48 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich 4 160
49 Szkoła Podstawowa nr 3 w Pcimiu im. Armii Krajowej 4 145
50 Szkoła Podstawowa nr1 im. Janusza Korczaka 5a 130
51 Szkoła Podstawowa w Wydrznie II 120
52 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy 5d 119
53 Zespół Szkolno-Przedszkolny V 106
54 Zespół Szkolno-Przedszkolny IV 105
55 Szkoła Podstawowa nr1 im. Janusza Korczaka 6a 100
56 Szkoła Podstawowa w Wydrznie III 97
57 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy 6c 96
58 Szkoła Podstawowa w Wydrznie I 87
59 Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego 3 83
60 Zespół Szkolno-Przedszkolny VI 83
61 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy 7c 83
62 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kaliszkach 5a 82
63 Szkoła Podstawowa im. Adam Mickiewicz 3c 79
64 Szkoła Podstawowa 184 im. Ludwika Waryńskiego 4 72
65 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sobótce im. M. Skłodowskiej - Curie 2 64
66 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy 6a 64
67 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich 6b 53
68 Szkoła Podstawowa w Wydrznie VI 50
69 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich 6a 50
70 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich 4a 49
71 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy 1d 45
72 Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków III 44
73 Szkoła Podstawowa w Wydrznie V 41
74 Szkoła Podstawowa Nr 76 im. 13.Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych Vb 41
75 Szkoła Podstawowa nr1 im. Janusza Korczaka 4a 37
76 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich 5a 33
77 Szkoła Podstawowa w Wydrznie IV 33
78 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich 5b 32
79 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Olesznej IV 31
80 Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku im. Michała Elwiro Andriollego 6a 29
81 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy 1a 26
82 Szkoła Podstawowa 184 im. Ludwika Waryńskiego 3b 14
83 Szkoła Podstawowa im. ppor. Ryszarda Kuleszy w Kościernicy Kościernica 28 78-200 Białogard 5a 7
84 Szkoła Podstawowa im.Jana Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej 5b 6
85 0
86 Szkoła Podstawowa w Czaplinku 5b 0
87 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Nadni 2 0
88 Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie im. Władysława Reymonta 2a 0
89 Zespół Placówek Specjalnych szkoła szpitalna 1 0
90 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy 7b 0
91 Szkoła Integracyjna IIb 0
92 Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku im. Michała Elwiro Andriollego 4a 0
93 Szkoła Podstawowa nr 48 1b 0
94 Szkoła Podstawowa nr1 im. Janusza Korczaka 6b 0
95 Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku im. Michała Elwiro Andriollego 7b 0
96 Szkoła Podstwowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego 1a 0
97 Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej 1 0
98 Szkoła Podstawowa w Długiem im. Jana Stapińskiego 1a 0
99 Szkoła Podstawowa w Długiem im. Jana Stapińskiego 6a 0
100 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kaliszkach 5b 0
101 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek IV 0
102 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Olesznej 4 0
103 Szkoła Podstawowa nr10 im.Kornela Makuszyńskiego IIIB 0
104 Szkoła Postawowa w Golkowicach II 0
105 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Olesznej 4a 0
106 Samorządowa Szkoła Podstawowa 2 0
107 Szkoła Podstawowa w Wilczkowie im. Jana Pawła II V 0
108 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarniecdkiego 3 0
109 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarniecdkiego 3a 0
110 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Przeciszewie II 0
111 Szkoła Podstawowa w strzelcach Górnych 2 0
112 ZESPÓŁ SZKÓŁ W CHOCZEWIE IM. UNII EUROPEJSKIEJ 2A 0
113 szkoła podstawowa 1 0
114 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kaliszkach 4a 0
115 Szkoła Podstawowa nr 3 im Ignacego Łukasiewicza 3a 0
116 Szkoła Podstawowa w Żeleźnikowej Małej v 0
117 Sp nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi 1 c 0
118 Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach IIIc 0
119 Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach III 0
120 Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach VI 0
121 Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach IIIa 0
122 Szkoła Podstawowa nr 6 w Jarosławiu im. Ks. Piotra Skargi 3b 0