Ranking klas

W rankingu prezentujemy sto najlepszych wyników

lp szkoła klasa punkty
1 Szkoła Podstawaowa w Osieku im. Jana Pawła II IV 6710
2 Szkoła Podstawaowa w Osieku im. Jana Pawła II 5 2537
3 Szkoła Podstawowa w Tarchałach Wielkich IV 1680
4 Szkoła Podstawowa w Tarchałach Wielkich VI 1565
5 Szkoła Podstawowa w Tarchałach Wielkich v 1516
6 Szkoła Podstawaowa w Osieku im. Jana Pawła II Va 1459
7 Szkoła Podstawowa w Długiem im. Jana Stapińskiego 4a 1455
8 Szkoła Podstawowa nr 3 w Pcimiu im. Armii Krajowej 6 595
9 Szkoła Podstawowa nr1 im. Janusza Korczaka 2b 594
10 Szkoła Podstawowa im.Kornela Makuszyńskiego 2a 585
11 Szkoła Podstawowa w Długiem im. Jana Stapińskiego 5a 487
12 Szkoła Podstawowa w Długiem im. Jana Stapińskiego 3a 448
13 Szkoła Podstawowa w Żeleźnikowej Małej kp 416
14 Publiczna Szkoła Podstawowa w Świeciechowie 6 406
15 Szkoła Podstawowa nr 2 w Brodnicy im. Polskich Olimpijczyków 1c 352
16 Szkoła Podstawaowa w Osieku im. Jana Pawła II VI 320
17 Szkoła Podstawowa nr 3 w Pcimiu im. Armii Krajowej 5 300
18 Szkoła Podstawowa w Żeleźnikowej Małej VI 283
19 Szkoła Podstawowa w Tarchałach Wielkich V 271
20 Szkoła Podstawowa nr1 im. Janusza Korczaka 3b 182
21 Szkoła Podstawowa nr 3 w Pcimiu im. Armii Krajowej 4 145
22 Szkoła Podstawowa nr1 im. Janusza Korczaka 5a 130
23 Szkoła Podstawowa w Wydrznie II 120
24 Szkoła Podstawowa nr1 im. Janusza Korczaka 6a 100
25 Szkoła Podstawowa w Wydrznie III 97
26 Szkoła Podstawowa w Wydrznie I 87
27 Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego 3 83
28 Szkoła Podstawowa im. Adam Mickiewicz 3c 79
29 Szkoła Podstawowa w Wydrznie VI 50
30 Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków III 44
31 Szkoła Podstawowa w Wydrznie V 41
32 Szkoła Podstawowa nr1 im. Janusza Korczaka 4a 37
33 Szkoła Podstawowa w Wydrznie IV 33
34 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Olesznej IV 31
35 Szkoła Podstawowa w Długiem im. Jana Stapińskiego 1a 0
36 Szkoła Podstwowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego 1a 0
37 Szkoła Integracyjna IIb 0
38 Szkoła Podstawowa nr1 im. Janusza Korczaka 6b 0
39 Szkoła Podstawowa nr10 im.Kornela Makuszyńskiego IIIB 0
40 Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej 1 0
41 Szkoła Podstawowa w Żeleźnikowej Małej v 0
42 Sp nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi 1 c 0
43 Szkoła Podstawowa nr 6 w Jarosławiu im. Ks. Piotra Skargi 3b 0
44 Szkoła Podstawowa w strzelcach Górnych 2 0
45 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Przeciszewie II 0
46 Szkoła Podstawowa w Długiem im. Jana Stapińskiego 6a 0
47 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Olesznej 4a 0
48 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Olesznej 4 0
49 Szkoła Postawowa w Golkowicach II 0
50 Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie im. Władysława Reymonta 2a 0